Електронний уряд міста Івано-Франківська

Новини

    13.02.2014 виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердив Положення про функціонування Інтернет-приймальні Івано-Франківської міської ради. Положення передбачає автоматичну реєстрацію звернень та запитів в єдиній інформаційній системі «Діловод». Розширено перелік категорій питань, що порушуються суб’єктом звернення та структурних підрозділів відповідальних за роботу з електронними зверненнями.

    01.12.2012р. додано функцію завантаженння файлів, що стосуються звернення або запиту публічної інформації. Дозволяється додавати три файли розміром до 2 Мб кожний. Функція додавання файлів не є обов'язковою для надсилання звернень.

     З 29.10.2012р. в розділі "Стан виконання" громадяни можуть переглянути діаграми терміну виконання звернень та інформаційних запитів. Діаграми будуються на основі даних за попередній період, одержаних в реальному часі.

    10.08.2012р. почав працювати розділ "Стан виконання", в якому громадяни можуть перевірити стан виконання звернення або запиту. Для цього необхідно ввести "код перевірки стану", який був присвоєний зверненню або запиту на етапі його подачі.

     01.08.2012р. Сайт "Електронного уряду" м.Івано-Франківська почав працювати в тестовому режимі.