Електронний уряд міста Івано-Франківська

Код звернення

     Відповіді на електронні звернення надаються відповідальною особою протягом 15 робочих днів після їх отримання електронним листом, що надсилається з адреси електронної пошти відповідальної особи на адресу електронної пошти, вказану автором. Копія відповіді надсилається адміністратору.
     У разі потреби в детальному опрацюванні та вивченні електронного звернення відповідальна особа може продовжити строк його розгляду до 30 робочих днів з дня отримання.
     Якщо питання, порушене у електронному зверненні, перебуває у компетенції іншої посадової особи місцевого самоврядування, відповідальна особа протягом 24 годин (не пізніше наступного робочого дня) після одержання електронного звернення перенаправляє звернення на іншу категорію питання та повідомляє про це автора.
     Відповіді на електронні звернення у формі електронних листів носять довідково-інформаційний характер і не є офіційними документами.
     Про відмову в розгляді електронного звернення відповідальна особа повідомляє автора електронного звернення протягом 5 робочих днів після отримання електронного звернення електронним листом, надісланим на адресу електронної пошти, вказану автором.
     Відповіді про запити на інформацію, одержані через Інтернет-приймальню та повідомлення про відмову або відстрочку в задоволенні запитів надсилаються на електронну адресу запитувача.
     Перевірити стан виконання звернення або запиту можна в розділі "Стан виконання" де необхідно ввести "код перевірки стану", який був присвоєний зверненню або запиту на етапі його подачі.